راهنمای ارسال مقالات

English  فارسی   

راهنمای ارسال مقالات

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)

راهنمای ارائه مقالات

 

1- پذیرش مقالات رسیده به دبیرخانه کنفرانس، به شکل‌های زیر امکان‌پذیر است:

       ·    پذیرش چکیده مقاله

       ·    پذیرش اصل مقاله برای چاپ در کتابچه مقالات

       ·    پذیرش اصل مقاله برای چاپ در کتابچه مقالات و ارائه به صورت پوستری

       ·    پذیرش اصل مقاله برای چاپ در کتابچه مقالات و ارائه به صورت شفاهی

2- مقالات ارائه شده بایستی تنها جهت ارائه در یازدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک تهیه گردیده و پیشتر در هیچ مجله و یا کنفرانسی ارائه نشده باشند.

3- یازدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک و برگزارکنندگان آن، نسبت به تامین و حفظ حقوق معنوی نویسندگان مقالات، پایبند خواهد بود.

4- پذیرش مقالات تنها در صورت احراز شرایط و فرمت‌های محتوایی و نگارشی یازدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک صورت می‌پذیرد.

5- ارائه مقالات تنها به دو زبان انگلیسی و فارسی مجاز خواهد بود. در صورت تهیه مقاله به زبان انگلیسی، ارائه‌‌دهنده مقاله باید آمادگی ارائه مقاله به زبان انگلیسی را نیز دارا باشد و ارسال چکيده فارسي نیز الزامي ‌است.

6- کلیه مقالات باید به صورت الکترونیکی و در دو فرمت MS Word وPDF Acrobat  و حداکثر در 10 صفحه ارائه گردد. شایان ذکر است که فایل‌های ارائه شده باید قابل ویرایش باشد.

7- مقالات دريافتي پس از بررسي اوليه به تشخيص اعضای کميته علمي براي اعضای کميته داوران کنفرانس ارسال مي‌شود.

8- مقالات پذیرفته شده به شکل پوستر و درج در لوح فشرده کنفرانس و در صورت تایید به صورت شفاهی ارائه خواهند شد.

9- فایل مربوط به ارائه مقالات پذیرفته شده به صورت پوستري، باید طبق زمانبندی اعلام شده پیش از برگزاری کنفرانس، جهت تایید به کمیته علمی ارسال شود.

10- نویسندگانی که چکیده مقاله آنها در کنفرانس تأیید شده است، اما اصل مقاله آنها پذیرفته نشود، در صورت ثبت‌نام در کنفرانس، گواهی رسمی پذیرش چکیده مقاله را دریافت خواهند کرد.

11- در صورت ثبت نام همه نویسندگان یک مقاله در کنفرانس، به هر یک از نویسندگان مقاله، گواهی پذیرش مقاله ارائه می‌گردد، در صورت ثبت نام تنها یک نفر از نویسندگان، یک گواهی پذیرش اعطا می‌گردد. (ارائه گواهی‌نامه رسمی پذیرش مقاله جزئی از خدمات ثبت‌نام کنندگان در کنفرانس می‌باشد.)

12- در صورتی‌که مقاله پذیرفته شده به صورت ارائه شفاهی، در کنفرانس توسط نویسندگان مقاله به هر دلیلی ارائه نگردد، گواهی ارائه شفاهی به نویسنده اعطا نخواهد شد.

13- در صورتی‌که مقاله پذیرفته شده به صورت ارائه پوستری در کنفرانس، توسط نویسندگان مقاله به هر دلیلی ارائه نگردد، گواهی ارائه پوستری به نویسنده اعطا نخواهد شد.

14- حضور حداقل یکی از نویسندگان مقالات پوستری در محل ارائه مقالات پوستری برای اعطای گواهی نامه ارائه پوستری مقاله ضروری است.

15- نصب مقالات پذیرفته شده به صورت ارائه پوستری بر عهده نویسنده و در محل از قبل تعیین شده است.

16- چاپ مقاله پذیرفته شده در کتابچه مقالات جزئی از خدمات کنفرانس به ثبت نام کننده در کنفرانس تلقی می‌شود و در صورت عدم ثبت نام حداقل یکی از نویسندگان مقالات در کنفرانس، مقاله مورد اشاره از لیست مقالات کتابچه حذف می‌شود.

17- هزینه ثبت نام برای نویسندگان مقالات مشمول افزایش زمانی ناشی از تأخیر در ثبت نام نخواهد بود.

18- آخرین مهلت ارسال مقالات تاریخ ۳۰ دی ماه 1396 تعیین شده است.

19- یکی از مواردی که در ارزیابی مقالات برای ارائه به نشریات همکار کنفرانس مؤثر است، ارائه مقاله به زبان انگلیسی می‌باشد.

بازدید 1777 بار

..:: تمام حقوق متعلق به کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک می باشد ::..

 

طراحی سایت توسط

 طراحی سایت منصور